Era ‘tra dhti’! Top Channel largon Arbana Osmanin nga Big Brother, Eduarti ben veprimin urgj ent

Regjisori Eduart Grishaj i njohur fillimisht si regjisor i Top Channel dhe partner i Arbana Osmanit.

Ajo ç’ka na habiti është fakti se promovimin e filmit të ri “Sofia”, ai ka vendosur ta bëjë në Euronews dhe jo në Top Channel.

Gjithashtu u vu re mungesa e çiftit në festën e Top Channel, apo munguan urimet e tyre në ditën

e lindjes të trashëgimtares Lori Hoxha. Ndonse nuk dihet nëse ka krisje të marrëdhënieve apo janë rastësi.

Kjo mund te jete dhe nje sinjal qe gjerat per emisionin e shume pritur te Big Brother te jene ne rrugen e gabuar.

Arbana Osmani mbase nuk do jete e ftuar per ta prezantuar, emisionin e lakmuar nga te gjitha moderatoret shqiptare, por ajo cfare na ngelet eshte te presim deri ne fund vit, kur pritet te nise emisioni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *