Nuk mun dem më? Beatrix Ramosaj në gjendje të rën dë, këngëtarja pë son at ak

Vonesat dhe të papriturat me këngën e re që pret të publikojë, kanë bërë që Beatrix Ramosaj të pësojë një at k p niku nga str si.

Këtë e bën me dije vetë këngëtarja në postimet e saj në rrjetin social Tëitter.

“Pse ndihem kaq emocionale. E urr j këtë!!! Unë mendoja se kënga do të dilte këto ditë dhe jam shumë e e str suar.

U pushtova aq shumë nga emocionet, saqë fillova të qaja e pasuar nga një at k pan ku! Zemra ime

djemaaaa………”, shkruan Ramosaj teksa e shoqëron postimin dhe me disa emoji me l t dhe me zemër të th er.

Ndërkohë në Instragram Beatrix ka postuar disa foto të saj ku duket e veshur me xhinse dhe ‘crop top’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *