Arbana nxjerr pamjet nga shtepia e saj luk soze. Shikoni se sa e bukur qe eshte. Foto

Ajo eshte nje nga moderatoret me te dashura per publikun shqiptar. Arbana Osmani eshte nene e tre femijeve te mrekullueshem dhe shume e dashur per te.

Ajo ka postuar foto nga shtepia e saj ku vihet re se ajo e ka arreduar shume bukur.Ne sy bie arredimi mjaft modern dhe luksoz i shtepise se Arbanes.

Shtepia e moderatores eshte e rrethuar nga gjelberimi dhe me siguri eshte ne nje nga zonat strategjike te periferise se Tiranes.

Ne i urojme dite te bukura ne familjen e saj dhe suksese te metejshme ne projektet e saj si moderatore.

Ajo është rikthyer fuqishëm pas një pauze të gjatë në muzikës.

Bëhet fjalë për Era Istrefin, e cila krahas projekteve të reja ka qenë mjaft aktive edhe në rrjetet sociale. Ajo së fundmi erdhi me një duet me Don Xhonin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *