Me qirinj romantikë dhe tollumbacë mbi krevat/ Del motivi pse Avniu vra u gruan dhe u kthye për Shqiperi

Një ngjarje e rëndë tro diti Bolzanon, Itali një natë më parë. Avni Mecje raportohet të jetë autori i vr sjes së 35-vjeçares Alexandra Elena Mocanu me origjinë nga Rumania.

E reja u gjet e vd kur në banesën e saj nga të afërmit e shqiptarit. Ajo punonte si banakiere në Bolzano prej kohësh.

Mecja është shpallur në kërkim nga policia italiane teksa ka d shime se është kthyer në atdhe me mjetin e tij.

Çifti bashkëjetonin prej kohësh teksa d shimet e para të vr sjes mendohet deb atet janë e shpeshta mes tyre, xhe lozia ishte shkaku

Mecja dhe gruaja e tij rumune, në disa foto të bëra publike, duket se ishin një çift tejet i dashuruar dhe romantik.

Me qirinj romantikë dhe tollumbacë mbi krevat/ Avniu vra u gruan dhe u kthye për atdhe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *