Soni Malaj feston 41-vjetorin, ish-bashkëshorti i ben te paprituren kengetares

Soni Malaj feston sot ditëlindjen. Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe më në formë se kurrë mbush plot 41 vjeç. Urimet për të kanë qenë të shumta nga miq dhe kolegë por ajo që mori vëmendjen ishte mesazhi që mori nga ish partneri italian, balerinin Mirko Luccarelli, me të cilin ka dhe vajzën.

“Gëzuar ditëlindjen”, ka shkruar ai krahas një fotoje me këngëtaren, të cilën e ka shoqëruar dhe me disa emoji. Kujtojmë që ish çifti kanë tërhequr vëmendjen gjithmonë me raportin e mirë që kanë.

Pak kohë më parë, bënë bujë në rrjet disa komente që i kishte lënë ish partneri ” Hot”, ka qenë komenti që ka marrë edhe përgjigjen e Sonit.

Soni: “Po çfarë do të thotë ‘h ot’?”

Mirko: “Do të thotë ‘cal ente’, ‘s xy’… a duhet të vazhdoj?”

Soni: “Aaa tani e kuptova.

Balerini i shkruan “hot” në një prej fotove, duke marrë edhe një përgjigje nga këngëtarja. Biseda flir tuese vijon në seksionin e komenteve:

Rreth një vit më parë, Soni i dha fu nd historisë së saj me Klevin. Çifti që ishin edhe të fejuar, i dhanë fu nd pa shumë bujë.

Megjithatë pavarësisht mediave të shkruara dhe lajmeve të ndryshme, Soni ka zgjedhur të mos reagojë asnjëherë vrullshëm dhe të mos japë asnjë koment apo përgjigje, duke bërë kështu një

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *