E fundit! Aksi dentohet këngëtari i madh shqiptar. Dalin pamjet (FOTO)

Reperi i famshëm shqiptar, Azet është përfshirë në një ak ident. Ngjarja ka ndodhur pranë konvikteve në Prishtinë.

Makina e tij Mercedes është g ditur nga një makinë Golf dhe foto është siguruar nga “Prive”.

Ndërkohë, raportohet se fatmirësisht aks denti ka qenë i lehtë dhe nuk ka pasur të l nduar.

Balina Bodinaku e ftuar në “Goca dhe Gra”, u pyet nga moderatoret nëse do të jetë sërish opinioniste e “Big Brother VIP 2”.

Balina u përgjigj se nuk ka ende asgjë, por nuk e përjashtoi mundësinë.

“Bisedat mund të kenë filluar, por te unë ende asgjë”.

Kujtojmë që Big Brother VIP 2 pritet të nisë në dhjetor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *