Aurela Gaçe ka sot ditëlindjen, sa vjeç mbushi “ura gan i skenës” shqiptare (FOTO)

Këngëtarja Aurela Gaçe ka lindur më 16 tetor 1974 dhe ka festuar ditëlindjen e 48.

Aurela është rasti më i mirë i “vitet janë thjesht numra”. Ajo ka bërë një postim në Instagramin e saj

me rastin e ditëlindjes ku shfaqet në palestër duke u ushtruar. Kjo është edhe arsyeja pse ajo njihet edhe si “uragani i skenës”, të cilës di farë mirë “t’i vërë flakën”.

“Sot jam 48 ,edhe jeta më thërret. Ditelindja më zuri në skenë, duke kënduar ( ashtu më zëntë gjithmonë haha) .

Përtej shakasë, e vetmja gjë që i uroj vetes, e secilit nga ne është shendeti . Sa të kemi shëndet, cdo gje tjeter e arrijme. Faleminderit “, shkruan këngëtarja krah videos.

Aurela Gaçe ka sot ditëlindjen, sa vjeç mbushi “ura gan i skenës” shqiptare (FOTO)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *