‘Rastësia miste rioze’? Pse Frangaj beri takim “rastësor” mes Grida Dumës dhe Berishës!

Mbrëmjen e djeshme, shefi i televizionit Klan, Aleksandër Frangaj ka organizuar një takim “të

rastësishëm” mes nënkryetareve të tronditur Grida Duma dhe Sali Berisha përballë studios së Opinion.

Shihet se ata janë përshëndetur dhe kanë shtrënguar duart.

Më herët, në Kuvendin Kombëtar të PD-së, pas përjashtimit të Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i

PD-së, Grida Duma mbajti një fjalim ku dënoi Berishën, duke u shprehur se: “Ka marrë fund dhe rrespekti im pa kushte për autoritetin moral të Sali Berishës në Partinë Demokratike”.

A ishte ‘rastësi’? Frangaj organizon takim “rastësor” mes Grida Dumës dhe Berishës!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *