Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Fifi ka ndryshuar ‘look’ si rrallëherë. Ajo ka prerë balluket

dhe duket se i shkojnë shumë. Sakaq, Fifi ka hapur ngjyrën e flokëve, duke i lyer me një kafe më të çelur.

Padyshim që komplimentat kanë qenë të shumtë, nga fansat e këngëtares dhe deri te miqtë

e saj të famshëm, si Monika Lubonja, Kledi Hysa, Miranda Dupi dhe shumë të tjerë.

Kujtojmë që këngëtarja aktualisht ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, së bashku me

partnerin e saj, Adisin. Dyshja janë shfaqur shumë të dashuruar dhe nuk ngurrojnë që herë pas here t’i dedikojnë njëri-tjetrit fjalë të ëmbla publikisht.

By Admini

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *