Blero e ndau sepse ajo e tra dhtoi? Ja cfare sapo i beri Afrona pas deklarates

Këngëtari i njohur Bleroi e pranoi më në fund ndarjen nga ish bashkëshortja, Afrona Dika.

Nje nga arsyet ndonese nuk u shpreh ne letren e hapur ishte tradhtia, te pakten keshtu flitet nga rrethi i ngushte ne Kosove, ku Afrona e ka tradhtuar Bleron

Pas dy vitesh e gjysmë martesë, çifti në muajin maj i dhanë fund martesës së tyre.“Arsyet janë tërësisht personale dhe që na përkasin vetëm neve.

Nuk ka pasur asnjë moment hapësire për interpretim, keqinterpretim, apo përdorim të imagjinatës.”, tha Blero në postimin e tij në Instagram.

Po Afrona?! Ajo ka preferuar të qëndrojë larg medias duke u mjaftuar vetëm me këtë foto që ka postuar

në rrjetet sociale. Thuhet se ajo i është përkushtuar tërësisht biznesit të saj në Zvicër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *