“Më ka … gjithë natën…”, Enca poston foto në krahët e një mashkulli muskuloz!

Enca është një artiste shumë e suksesshme e showbiz-it tonë dhe nuk mund ta mohojmë se është tepër e pëlqyer nga publiku. Këngët e saj brenda pak ditësh nga publikimi numërojnë miliona

klikime duke e bërë këngëtaren shumë të klikuar. Bukuroshja shpesh ndan me ndjekësit e saj plot momente nga jeta e saj personale dhe kjo e bën atë tepër aktive në rrjete sociale.

Enca njihet për deklaratat e fuqishme dhe postimet e saj që gjithmonë bëjnë shumë bujë. Së fundmi Enca ka postuar disa foto nga ditëlindja e saj vitin e kaluar, ku shihet në krahët e një mashkulli muskuloz.

Ama këtë herë Enca nuk ka dashur të lërë vend për aludime dhe ka shkruar krahas fotos se djaloshi misterioz është ‘bodyguard-i’ i saj dhe se për shkak se atëherë Enca e ka pasur këmbën e th yer, ai e ka mbajtur atë në krahë dhe është kujdesur për të gjatë gjithë natës së festës.

Me gjithë modestin, unë gjithmonë kam qenë mbretëresha e festave të ditëlindjes

Mbrapa në kohë, kur unë kam pasur një këmbë të th yer, kështu që kisha një bodyguard të kujdesej për mua gjithë natën.

Së fundmi bukuroshja ka ‘tr azuar rrjetin’ me videon e fundit që ka qarkulluar. Në video këngëtarja shfaqet e në pjesën e sipërme, ku duket prania e një djali mist erioz, i cili i mbulon gjo ksin me duar, të cilat mund të konsiderohen

Por, jo vetëm me të tilla foto e video pasi Enca ka trazuar gjithashtu ujërat me postimet më të fundit në Instastory. Artistja jo vetëm që ka bërë një deklaratë shumë të fuqishme,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *