“Big Brother VIP Kosova” pritet të fillojë shumë shpejt. Ndërkohë, moderatorja e njohur, Liberta Spahiu ka zbuluar përmes një postimi në Instastory se banorët e parë janë ngujuar në shtëpi.

Ajo shfaqet krah drejtorit të përgjithshëm, Adriatik Kelmendi, moderatorit Alaudin Hamiti dhe pjesë nga stafi drejtues i Klan Kosova që po punon për këtë projekt.

Kujtojmë që deri tani është zbuluar se moderatorë të spektaklit do jenë Jonida Vokshi dhe Alaudin Hamiti ndërsa opinionist Olti Curri.

Arbana Osmani është një ndër prezantueset më të dashura të ekranit shqiptar.

Ajo ka arritur të jetë një ndër femrat më të pëlqyera të ekranit megjithëse nuk shquhet për bukuri dhe për forma mahnitëse.

Me origjinalitetin e saj dhe me stilin e veçantë në të veshur ajo ka bërë për vete gjithë publikun shqiptar.

Në foton më poshtë do të shikoni se si moderatorja dukej në vitet 2000.

Viti 2000 ishte periudha kur moda dhe pamja ishin shumë ndryshe nga se janë sot.

Arbana vazhdon të jetë e qeshur dhe e çiltër edhe sot, si prezantuese prej 13 vitesh e Big Brother, ajo përherë shkëlqen, duke krijuar një emision të pëlqyeshëm për shqiptarët.

By Admini

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *