Arsenal makinash dhe udhëtime luksi në çdo vend të botës/ Jeta prej sheiku e Fatmir Hysenbelliut

Biznesmeni dhe ish-futbollisti, Fatmir Hysenbelliu, është një nga personazhet më të komentuar të showbizz-it shqiptar. Por jo vetëm për jetën private aktuale, por për jetën prej sheiku që bën.

Edhe pse vetëm 30 vjeç, këmba e tij ka shkelur pothuajse çdo vend të botës.

Këtë Hysenbelliu e tregon përmes fotove të panumërta të cilat i publikon në rrjetet sociale, madje duke mos fshehur edhe vendin ku ndodhet.

Destinacionet të cilat ka prekur 30-vjeçari, janë aq të shumta saqë shumë prej nesh as në ëndrra nuk i kanë parë.

Vetëm pak javë më parë, biznesmeni ka shkelur “Trump International Golf Club në Dubai”.

E më pas në vende si, Juan&Andrea, Formentera, Mykonos, Il Borro Tuscan Bistro Dubai, One&Only Portonovi, Ibiza, Spanjë, Eden Roc Cap D Antibes,

Saint-Tropez, La Guérite – Cannes, Hamburg, Zvicër, Bullgari, Budapest, Hungari, Monako, Itali, Aura Skypool Dubai,Maldives, Londër, Paris, Casa Blanca, Cala Jondal, Ibiza, Curaçao, Republika Domenikane, Punta Cana, Turqi e shumë e shumë vende të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *