“Ua kthefsha në të mira e në gëzime”! “Zogu i Tiranës” në zi, i ndodh me e ke qja

Sot është një ditë z ie për prezantuesin e njohur Hermes Nikaj. Babai i Hermesit ka ndërruar jetë. Lajmin e ka ndarë vetë prezantuesi në rrjete sociale, ku njofton me dhi mbje ndarjen nga jeta të të atit.

Hermes bën të ditur se babai i tij ka pësuar infa. rkt teksa ka marrë ngushëllime nga kolegë e miq dhe ka dhënë detaje për përcjelljen për në banesën e fundit.

“Me hid. hërim ju njoftoj se pak më parë, im atë, Maringleni ndërroi jetë. Va. rrimi bëhet nesër në 12 mesditë. Të pik. ëlluar familja”, shkruan Hermes.

Në një tjetër postim ka shkruar: “Ju jeni gjithnjë me mua, në të mirë e në të keq, në pamundësi për t’ju kthyer përgjigje sepse jeni pafund jua shpërblefsha në të mira e në gëzime. Ju jeni motivimi im për të ecur para dhe ma lehtësoni sadopak dhi. mbjen këto çaste”.

Kujtojmë se Hermes Nikaj njihet ndryshe si “Zogu i Tiranës” dhe prej vitesh ka qenë pjesë e ekranit në Shqipëri në emisionet e mëngjesit.

Po ashtu ai ka qenë kryefjalë e mediave rozë për shkak të jetës luksoze që tregon në rrjetet sociale dhe deklaratave të forta që bën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *