Ana ka sot ditëlindjen, Bes Kallaku bën urimin prekes për të motrën (FOTO)

Ana Kallaku, është tashmë një fytyrë publike. Moderatorja ka programin e saj “Jeto me Orën”,

por nuk mund ta mohojmë se një pjesë e mirë e identifikojnë ende si motra e Bes Kallakut.

Sot për to është festë pasi Ana feston ditëlindjen. Patjetër që urimi i Besit nuk ka munguar dhe ishte ndër të parët.

“Urime ditëlindjen dashni gja ku”, ka shkruar ai shoqëruar me një foto me të motrën.

Ana Kallaku është nënë e dy fëmijëve, vajzës 7 vjeç dhe një djali 3 vjeç.

Ana ka sot ditëlindjen, Bes Kallaku bën urimin prekes për të motrën (FOTO)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *