Arjola Demiri: Jam e para femër që kam ngarë ‘Porsche’ në Shqipëri

Aktorja Arjola Demiri, banore e shtëpisë së ‘Big Brother VIP’ shpeshherë ka treguar fiksimin e saj për makinat, e sërish sot ka folur për këtë temë me banorët.

Teksa bisedonte me banorët e shtëpisë më të famshme në vend, deklaroi se ka qenë e para femër që ka ngarë Porsche në Shqipëri.

“Zemër, unë jam e para femër që kam vozitur Porsche në Shqipëri, dhe bëhet fjalë për vitin 2008, kur atëherë ishin gjërat ndryshe”, tha Arjola.

Aktorja pas kësaj bisede, është shprehur se e ka parë Donaldin të bëjë ‘heroin’ në shtëpinë e ‘Big brother Vip’. “Donaldin këtu brenda e kam parë shpesh të bëjë heroin dhe ndonjëherë meshkujt kur e bëjnë heroin marrin shumë karikim.

Vetë mashkulli do të ndihet superior, hero, të gjithë ashtu e ndiejnë vlerën e tij. E kam parë që e ka bërë me Semin, e kam parë që e ka bërë me Sarën,

e kam parë edhe me Monikën, e kam parë në shumë raste që e ka bërë me femrat këtu brenda. Të ndihet si protektiv, se me djemtë nuk e kam parë ta bëj këtë gjë.” – u shpreh aktorja.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*