VIDEO: Klaus Gjasula e nis me gol vitin e ri, nuk u lodh fare për ta shtyrë topin në rrjetë

Sezoni i ri ka nisur me gol për mesfushorin e Shqipërisë, Klaus Gjasula. Ky i fundit e ka nisur si titullar takimin mes Darmstad dhe Regensburg, miqësore që vlen para vazhdimit të sezonit.

Pjesa e parë është mbyllur në shifrat 3-1, ndërsa lojtari shqiptar shënoi golin e dytë për ekipin e tij.

Një lojë fëmijësh për Gjasulën që u gjend me portën e boshatisur dhe ku kërkohej vetëm që të shtyhej topin në rrjetë. Megjithatë ky është sinjal i mirë për lojtarin kuqezi që ta nisi vitin me këmbë të mbarë.SHIKO VIDEON

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*