Duket sikur ka rënë “bomb. ba” brenda, ja si është shkatërruar nga brenda selia e PD pas protestës së sotme (foto)

Pas përfundimit të protestës në selinë e Partisë Demokratike, zbulohen edhe pamjet e ambienteve brenda.

Opinion.al sjell pamjet nga ajo çfarë ka mbetur pasi protestuesit qëlluan me sende të forta dhe hapën dyert e selisë blu me forcë.

Më poshtë mund të shihni fotot e ambientit të PD pas përfundimit dhe largimit të protestuesve.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*