Donaldi tregon damarin prej vlonjati dhe i bërtet Triksës: Ça bën kështu moj llasticë? Ajo reagon si gjithmonë (video)

Donaldi dhe Beatrixa sërish kanë pasur një debat mes tyre, ndërkohë që bukuroshja në një moment ka nisur edhe të qajë. Shkak është bërë një qengj i futur në Big Brother Vip, që Trixa i vendosi emrin Bella dhe Donaldi ia mori.

Ajo nuk e priti mirë veprimin e aktorit dhe ia tha diçka të tillë. Në diskutim e sipër ajo i thotë, “Ik vazhdo me pulat”. Donaldi shtanget nga reagimi i Beatrixës dhe i thotë që nuk bëri gjë me qëllim.

I nxehur vlonjate i thotë “Ça bën kështu moj llasticë. Bukuroshja, pasi Donaldi u largua, nisi të qante, dhe në diskutim me Einxhelin tha se nuk ka me ccfarë gëzohet. SHIKO VIDEON KETU

Nominimet shkaktojnë gjithmonë pakënaqësi në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Këtë javë të nominuarit janë Iliri, Einxhel dhe DJ Dagz. Mirëpo, ky i fundit duket se ka mërzitur edhe Beatrix, e cila ka deklaruar se nëse Dagz largohet do të dalë edhe ajo.

“Pasha kryt e mamit, pasha qit nate mos e gzofsha jeten, dal me ty javen tjeter”, u shpreh Trixa.Ndërkohë që u largua nga dhoma ku po qëndronin së bashku.

Më tej, Dagz u shpreh se ku e dinë ata që do të largohet, kur janë edhe dy të tjerë në nominim. Se si do të shkojë puna e nominimeve javën e ardhshme mbetet për tu parë.

KJo nuk është hera e parë që Beatrixi thotë se do dalë nga shtëpia, sa herë mërzitet dhe sa herë debaton me Donaldin, thotë që do dalë, por si përfundim s’del.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*