Fifit i paska rënë të fikët edhe në Kënga Magjika, ish-konkurrenti i BBV zbulon detajet

Valon Shehu, sh banori i shtëpisë së famshme në Shqipëri ka realizuar një intervistë për lajmi.net ku ka treguar në detaje eksperiencën e tij në këtë show të madh. Përveç se ka treguar pëlqimin e tij ndaj Einxhel si dhe ka komentuar lidhjen e Donaldit dhe Beatrixës, kitaristi gjakovar ka treguar edhe mendimin e tij për Fifin.

“Tu e njoft Fifin edhe jaashtë, ajo si jashte si mrena ka qene e njejta, nuk osht se ka aktru, se shume njerez kane mendu se ka aktru ose mos u mundu me ba vetem per loje, Fifi osht tip i nishem edhe i merr gjanat ashtu me ndjeshmeri edhe me nervoze se dyjat i ka tperzine.

Nuk mka ardh mire qe u dal Fifi po mendoj qe u kan vendim i mir se Fifi ka dal me vetdeshir se para se me dal ajo ka hy ne dhomen ku e kem ba na grimin edhe ka fol me autort e emisionit, ne muhabet e siper u ardh ne perfundim se u dasht me liru shoën se u ngarku shume menoj se ka pas shume presion te madh FIfi.

Ndër të tjera ai ka treguar se Fifit edhe para se të hynte në Big Brother i ka ra të fikët. “Un jam çudit qe si ka ra edhe ma heret te fikt, mka ra me Fifin bashk edhe ne net live edhe në Kënga Magjike në prova, jo qe u pata msu por e disha që Fifi e ka kete problem”, u shpreh Valoni.

Ssë fundmi ai ka treguar emrat e banorëve që i sheh si më të fortë dhe fitues për çmimin e madh prej 100 mijë eurove. “Nashta osht hala heret, po mendimi jem qe un kisha pas qejf mi fitu ose qe menoj qe eshte nje nga banort ma t’perkryn, menoj qe eshte Iliri edhe Einxhel me Donaldin, jam mes ketyre treve.

Iliri eshte pak ma serioz pak ma familjar, Donaldi eshte mosha jone, tip i ri ka “vibe” ma shume, kurse Einxhel si femer m’pelqen shume nga gjithe femrat qe jane aty se eshte femer me karakter, eshte e mencur edhe m’pelqen se ti thote gjanat troç, t’i thote nersy. Dmth jam mes ktyre treve, edhe besoj njoni prej ktyne treve se zakonisht nuk gaboj n’zgjedhjet e mia”, kështu u shpreh ish banori i Big Brother Vip.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*