Ngjarje e rëndë në Durrës, polici vë në rrezik jetën e 3-vjeçarit

Një a ksident i rëndë ka ndodhur në Durrës mesditën e sotme, ku një polic ka a ksident uar me mjetin e tij një fëmijë 3-vjeçar.

Sipas Policisë i mituri ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 25.11.2021, rreth orës 12:00, në lagjen nr. 13 Durrës, shtetasi L. L., punonjës policie, duke drejtuar automjetin e tij privat, ka a ksidentuar një fëmijë të mitur 3 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*