Momenti që po bën xhiron e rrjetit: Donaldi dhe Iliri bëhen bashkë dhe i dhurojnë një kërcim “hot” Arjolës

Mbrëmjen e djeshme, “Vëllai i Madh” i ka surprizuar banorët me një festë latine.

Ata kanë treguar se kanë një zemër të madhe dhe shumë dashamirësi jo vetëm për njëri-tjetrin, por edhe për publikun që i ndjek dhe do ti shohë 24 orë.

Pasi morën të gjitha elementet e nevojshme që duheshin për mbrëmjen latine, banorët VIP kanë ndezur menjëherë atmosferën në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Në një moment teksa Iliri po kërcente, i është afruar Arjola. Ai i thotë kësaj të fundit që të ulet në karrigen që ishte aty, e nisi të performonte për aktoren e njohur.

Më pas afrohet edhe Donaldi, i cili së bashku me Ilirin nisën që të bënin lëvizje sensuale. “More ikët ju”, thotë në një moment Arjola duke qeshur.

Por jo vetëm kaq, pasi aty afrohen edhe banorë të tjerë, ku Antonela bën një kërcim “hot” për Arjolën.

Video https://www.facebook.com/bbalb/videos/480619523320287

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*