“Më ka prekur nga vithet”, konkurrentja e Përputhen akuzohet se është bisek*uale: Unë vdes për meshkujt

Sot në puntatën e Për’puthen është dhënë takimi midis vajzës 20-vjeçare, Anës dhe djalit Igli.

Gjatë takimit u përmendën konkurrentë të tjerë, të cilët u irrituan.

Ana tha se reagimi i disa vajzave aty duket sikur ato ‘nuk kanë parë burrë me sy’ nga mënyra se si kanë qenë nëpër takime dhe ajo që u prek ishte Mikela.

Mikela i tha se ajo nuk ka respekt, nuk ka interes për asnjë nga djemtë dhe u ndje e prekur nga fjalët e Anës.

Më pas studio u hodh duke e akuzuar Anën e është bisek*uale dhe se pëlqen  vajzat dhe djemtë, ndërsa vajza i ka hedhur poshtë ato.

Kjo sigurisht vjen pasi Ana ka shkëmbyet puthje në buzë me Mikelën dhe gjatë debatit Mikela k♪7të po e përdorte kundër kësaj.

Ana: Nuk kam faj unë që ju nuk keni miq.

Mikela: Unë e kam Ritvanën mike, por nuk më ka prekur ndonjëherë nga vithet apo të bëj veprimet e tua.

Ana: Ajo ka qenë në formë shakaje dhe miqësore dhe mua më vjen keq që tani Mikela po e përdor kundra meje. Nuk jam lezbike, nuk dua të dal me Mikelën, pëlqej meshkujt, vdes për meshkujt.

Arjani nga ana tjetër e quajti debat të kotë madje dhe bëri shaka se mos duhet të puthen prap që vajzat të qetësohen dhe të qartësohen.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*