Moment EPIK në Euro 2020: Kamera fokuson tifozen bukuroshe, komentatori arab gajas gjithë botën me veprimin e tij (video)

Një komentator arab nuk ka rezistuar dot, kur në planin e parë i është shfaqur një tifozë ruse, që ishte në stadium, gjatë ndeshjes me Finlandën, ku kombëtarja e saj fitoi 0-1.

Pasi magjepset nga bukuria e tifozes ruse, komentatori arab “shkrihet” pas saj, teksa menjëherë nis të këndojë.

Reagimi i tij ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, teksa është shpërndarë me shpejtësi në internet, ku reagimet kanë qenë të shumta. Si për çudi, edhe fokusimi i kamerës ka qenë i gjatë te tifozja ruse.

Përkthim:
′′Ajri në zemrën time u rrit dhe u dashurova.
Nuk është faji im, ishte aksidentale
Unë nuk kam asgjë tjetër në jetën time
Unë, zemra ime, dhe gjithçka i përket asaj′′

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*