Arbana rrëzoi një tjetër ‘mit’ në televizionet tona sot

Ekrani kërkon shumë angazhim edhe në dukje. Në një emision javor, kjo bëhet edhe më e vështirë por qëllimi është që gjithmonë të dukesh ndryshe e bukur.

Por kush tha që një fustan nuk mund të vishet dy herë në ekran?

Këtë ‘mit’ e ka rrëzuar sonte Arbana Osmani.

Prezantuesja dhe autorja e “Dua të të bëj të lumtur” i është kthyer një fustani të verdhë pas plot shtatë vitesh nga hera e fundit kur e ka veshur në “Big Brother”.

Përkundër dy shtatzënive, rikthimi në linja pak muaj pas ardhjes në jetë të djalit të dytë ia ka dhënë prezantueses komoditetin që ta veshë sërish veshjen e njëjtë. /Prive.al

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*